Přibližně 258 adresních míst v Myslívě disponuje moderními internetovými přípojkami typu NGA, přičemž u 258 z nich lze aktivovat nejvyšší rychlostní tarify (100 Mb/s - 2 Gbit/s). Naším cílem je najít pro vás stabilní optické nebo bezdrátové napojení s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Mobilní sítě v oblasti aktuálně dosahují reálných průměrů 14,3 Mb/s u T-Mobile, 13,5 Mb/s u Vodafone a 5,1 Mb/s u O2.
Kolik stojí kvalitní a rychlý internet a kteří poskytovatelé z Myslíva mají nejrychlejší internetové připojení a kvalitní služby?
od 299 Kč
kabel / optika / DSL / LTE / 5G
od 330 Kč
optika / kabel / wi-fi
od 249 Kč
volání / SMS / mobilní data / 5G
od 180 Kč
100+ programů / prima+ / 7 dní zpětně
od 260 Kč
internetová TV / sport / filmy / 7 dní zdarma
Vývoj infrastruktury potvrzuje rostoucí trend: zatímco v roce 2020 byl podíl moderního připojení v Myslívě na úrovni 0,0 %, dnes již dosahuje 100,0 %. Stále více domácností tak přechází na standard 100+ Mb/s. Odbornou pomoc se zřízením přípojky a konfigurací sítě v Myslívě nabízí více než 5 prověřených poskytovatelů, kteří v oblasti působí. V lokalitě u Myslívu zpravidla nejsou dostupné sítě HFC a Metro Ethernet. Můžeme vám však pomoci prověřit dostupnost optických tras FTTH, FTTB či FTTC. Tyto technologie eliminují technická omezení bezdrátových antén (Wi-Fi/5G), jako je kolísavá odezva (ping) nebo nestabilita při nepříznivém počasí.
Zjistěte během pár sekund, jak rychlý internet je dostupný na vaší adrese v okolí Myslíva (okrese Klatovy) – včetně technologií (optika, LTE, 5G), konkrétních nabídek, IPTV i výhodných mobilních tarifů.
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 258 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 258 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 100,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 0 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 5 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 258 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 258 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 100,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 0 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 5 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 257 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 257 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 240 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 240 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 253 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 253 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
Prověřte stav a dostupnost vysokorychlostních internetových přípojek a celé sítě v místě svého bydliště. V tabulce najdete dostupnost optického připojení (FTTH/FTTB) i dalších technologií pro jednotlivé ulice. Výběrem ulice zobrazíte seznam adres s konkrétním typem přípojky pro každý dům. Pomůžeme vám najít nejvýhodnější internet přesně pro vaši adresu.
Ověřte si, jak rychlý internet a za jakou cenu je dostupný na vaší adrese. Okamžitě ověříme, zda je do vaší ulice v Myslívě zaveden rychlý pevný internet, nebo zda je vhodnější jiné připojení.
| Ulice | Adres | Optika | Ulice | Adres | Optika |
|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data. | |||||
Pokud srovnáme rychlost mobilních dat v Myslívě je zřejmé, že v posledním měřeném období dosáhla nejvyšší průměrné 4G rychlosti mobilních dat společnost T-Mobile s reálným výkonem kolem 14,3 Mb/s. Druhou pozici obsadil operátor Vodafone s rychlostí 13,5 Mb/s a trojici uzavírá O2 s průměrnou rychlostí kolem 5,1 Mb/s. Pokud vybíráte mobilní tarif, soustřeďte se kromě rychlosti přenosu také na jeho kvalitu. Nejčistší 4G signál s minimálním rušením (SINR) byl naměřen u Vodafone s hodnotou 19,7 dB, zatímco nejlepší úroveň pokrytí a sílu signálu (RSRP) vykazoval Vodafone s hodnotou -95,0 dBm.
Na základě aktuálních testů nPerf a ocenění Opensignal 2025/2026 vykazuje infrastruktura Vodafone nejnižší latenci a nejvyšší stabilitu při přechodu mezi 5G buňkami. Pro maximální využití modelovaného potenciálu (pásmo n78) doporučujeme tarify s funkcí "Zrychlení na maximum" a integrovanou síťovou bezpečností, které aktuálně představují nejlepší poměr mezi technologickou vyspělostí a cenou začínající na 299 Kč.
| Operátor | Měření celkem | Průměrná 4G rychlost | 4G SINR | 4G RSRP | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|
| T-Mobile | 2 | 14,3 Mb/s | 6,8 dB | -99,7 dBm | 5,0 |
| Vodafone | 2 | 13,5 Mb/s | 19,7 dB | -95,0 dBm | 4,0 |
| O2 | 2 | 5,1 Mb/s | 3,7 dB | -97,8 dBm | 3,5 |
Porovnejte si skutečnou sílu signálu a rychlost mobilního internetu. Data v tabulce vycházejí z posledních měření u všech hlavních i alternativních operátorů a týkají se výhradně této lokality. Pokud vás zajímají konkrétní cenové nabídky, nebo potřebujete poradit, jsme tu pro vás.
| Datum | Operátor / tech. | Lokalita | Naměřené hodnoty | Cell ID |
|---|---|---|---|---|
| 24.9.2020 12:41 | O2 / 2G | Myslív, Milčice, Milčice, Myslív | RX -75,7 dBm, C/I 28,2 dB | 220726016 |
| 24.9.2020 12:29 | O2 / 4G | Myslív, Milčice, Milčice, Myslív | DL avg 5,1 Mb/s, medián 5,0 Mb/s, RSRP -97,8 dBm, SINR 3,7 dB | 207972098 |
| 24.9.2020 12:23 | T-Mobile / 2G | Myslív, Milčice, Milčice, Myslív | RX -83,5 dBm, C/I 27,5 dB | 24229 |
| 24.9.2020 12:12 | T-Mobile / 4G | Myslív, Milčice, Milčice, Myslív | DL avg 14,3 Mb/s, medián 14,7 Mb/s, RSRP -99,7 dBm, SINR 6,8 dB | 207972109 |
| 24.9.2020 12:01 | Vodafone / 2G | Myslív, Milčice, Milčice, Myslív | RX -76,3 dBm, C/I 28,0 dB | 34832 |
| 24.9.2020 11:50 | Vodafone / 4G | Myslív, Milčice, Milčice, Myslív | DL avg 13,5 Mb/s, medián 13,9 Mb/s, RSRP -95,0 dBm, SINR 19,7 dB | 302604 |
Pomáháme vám zorientovat se v džungli nabídek. Ať už je vaší prioritou maximální rychlost optického internetu, rodinná digitální televize nebo nejvýhodnější mobilní tarif od hlavních i alternativních operátorů, naše data pravidelně aktualizujeme, abyste se mohli rozhodnout správně. Máte zajímavý podnět nebo dotaz? Neváhejte napsat.
Podmínky | Ochrana soukromí | Poskytovatelé internetu | Kontakt
Stačí zadat obec nebo město. Ukážeme vám možnosti internetu v místě vašeho bydliště a pomůžeme vybrat službu, která bude dávat smysl cenou, rychlostí i dostupností.