Analýza konektivity v Radnicích potvrzuje stabilní rozvoj digitálních tras pro minimálně 667 adres, z čehož u 266 z nich evidujeme podporu pro 100 Mb/s a vyšší standardy (FTTH, FTTC, FTTB až 2 Gbit/s). Ověříme, zda je do vašeho domu či bytu zaveden levný a rychlý optický internet a pomůžeme vám vybrat kvalitního dodavatele. Aktuální souboj o nejlepší mobilní tarif zde svádí O2 (51,8 Mb/s) a T-Mobile (51,6 Mb/s).
Kolik stojí kvalitní a rychlý internet a kteří poskytovatelé z Radnic mají nejrychlejší internetové připojení a kvalitní služby?
od 299 Kč
kabel / optika / DSL / LTE / 5G
od 330 Kč
optika / kabel / wi-fi
od 249 Kč
volání / SMS / mobilní data / 5G
od 180 Kč
100+ programů / prima+ / 7 dní zpětně
od 260 Kč
internetová TV / sport / filmy / 7 dní zdarma
Vývoj infrastruktury potvrzuje rostoucí trend: zatímco v roce 2020 byl podíl moderního připojení v Radnicích na úrovni 0,0 %, dnes již dosahuje 39,9 %. Stále více domácností tak přechází na standard 100+ Mb/s. Odbornou pomoc se zřízením přípojky a konfigurací sítě v Radnicích nabízí více než 2 prověřených poskytovatelů, kteří v oblasti působí. V lokalitě u Radnicím zpravidla nejsou dostupné sítě HFC a Metro Ethernet. Můžeme vám však pomoci prověřit dostupnost optických tras FTTH, FTTB či FTTC. Tyto technologie eliminují technická omezení bezdrátových antén (Wi-Fi/5G), jako je kolísavá odezva (ping) nebo nestabilita při nepříznivém počasí.
Zjistěte během pár sekund, jak rychlý internet je dostupný na vaší adrese v okolí Radnic (okrese Rokycany) – včetně technologií (optika, LTE, 5G), konkrétních nabídek, IPTV i výhodných mobilních tarifů.
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 667 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 266 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 39,9 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 401 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 2 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 665 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 267 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 40,2 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 398 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 3 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 575 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 575 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 660 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 660 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 659 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 659 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
Prověřte stav a dostupnost vysokorychlostních internetových přípojek a celé sítě v místě svého bydliště. V tabulce najdete dostupnost optického připojení (FTTH/FTTB) i dalších technologií pro jednotlivé ulice. Výběrem ulice zobrazíte seznam adres s konkrétním typem přípojky pro každý dům. Pomůžeme vám najít nejvýhodnější internet přesně pro vaši adresu.
Ověřte si, jak rychlý internet a za jakou cenu je dostupný na vaší adrese. Okamžitě ověříme, zda je do vaší ulice v Radnicích zaveden rychlý pevný internet, nebo zda je vhodnější jiné připojení.
| Ulice | Adres | Optika | Ulice | Adres | Optika |
|---|---|---|---|---|---|
| Dědická | 79 | NE | Puchmajerova | 73 | NE |
| Na Potocích | 54 | NE | Ke Skomelnu | 45 | NE |
| Plzeňská | 43 | NE | Zámostí | 40 | NE |
| Spořilov | 38 | NE | Nádražní | 33 | NE |
| U Marily | 31 | NE | náměstí Kašpara Šternberka | 30 | NE |
| Pražská | 30 | NE | Pikova | 29 | NE |
| Luční | 28 | NE | Sídliště | 24 | NE |
| Za Ohradou | 19 | NE | Za Sokolovnou | 18 | NE |
| Brandýs | 16 | NE | Pod Kalvarií | 15 | NE |
| Pivovarská | 7 | NE | Pod Floriánem | 7 | — |
| U Nádraží | 7 | NE | Sokolská | 3 | NE |
| Hájovna | 1 | NE | Kalvarie | 1 | NE |
Pokud srovnáme rychlost mobilních dat v Radnicích je zřejmé, že v posledním měřeném období dosáhla nejvyšší průměrné 4G rychlosti mobilních dat společnost O2 s reálným výkonem kolem 51,8 Mb/s. Druhou pozici obsadil operátor T-Mobile s rychlostí 51,6 Mb/s a trojici uzavírá Vodafone s průměrnou rychlostí kolem 40,8 Mb/s. Pokud vybíráte mobilní tarif, soustřeďte se kromě rychlosti přenosu také na jeho kvalitu. Nejčistší 4G signál s minimálním rušením (SINR) byl naměřen u Vodafone s hodnotou 29,0 dB, zatímco nejlepší úroveň pokrytí a sílu signálu (RSRP) vykazoval O2 s hodnotou -61,5 dBm.
Na základě aktuálních testů nPerf a ocenění Opensignal 2025/2026 vykazuje infrastruktura Vodafone nejnižší latenci a nejvyšší stabilitu při přechodu mezi 5G buňkami. Pro maximální využití modelovaného potenciálu (pásmo n78) doporučujeme tarify s funkcí "Zrychlení na maximum" a integrovanou síťovou bezpečností, které aktuálně představují nejlepší poměr mezi technologickou vyspělostí a cenou začínající na 299 Kč.
| Operátor | Měření celkem | Průměrná 4G rychlost | 4G SINR | 4G RSRP | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|
| O2 | 1 | 51,8 Mb/s | 27,6 dB | -61,5 dBm | 5,0 |
| T-Mobile | 1 | 51,6 Mb/s | 25,0 dB | -65,8 dBm | 4,0 |
| Vodafone | 1 | 40,8 Mb/s | 29,0 dB | -75,7 dBm | 3,5 |
Porovnejte si skutečnou sílu signálu a rychlost mobilního internetu. Data v tabulce vycházejí z posledních měření u všech hlavních i alternativních operátorů a týkají se výhradně této lokality. Pokud vás zajímají konkrétní cenové nabídky, nebo potřebujete poradit, jsme tu pro vás.
| Datum | Operátor / tech. | Lokalita | Naměřené hodnoty | Cell ID |
|---|---|---|---|---|
| 9.4.2018 11:47 | Vodafone / 4G | Radnice, Radnice u Rokycan | DL avg 40,8 Mb/s, medián 41,6 Mb/s, RSRP -75,7 dBm, SINR 29,0 dB | 118027 |
| 9.4.2018 11:45 | T-Mobile / 4G | Radnice, Radnice u Rokycan | DL avg 51,6 Mb/s, medián 51,8 Mb/s, RSRP -65,8 dBm, SINR 25,0 dB | 222835467 |
| 9.4.2018 11:44 | O2 / 4G | Radnice, Radnice u Rokycan | DL avg 51,8 Mb/s, medián 52,0 Mb/s, RSRP -61,5 dBm, SINR 27,6 dB | 222835456 |
Pomáháme vám zorientovat se v džungli nabídek. Ať už je vaší prioritou maximální rychlost optického internetu, rodinná digitální televize nebo nejvýhodnější mobilní tarif od hlavních i alternativních operátorů, naše data pravidelně aktualizujeme, abyste se mohli rozhodnout správně. Máte zajímavý podnět nebo dotaz? Neváhejte napsat.
Podmínky | Ochrana soukromí | Poskytovatelé internetu | Kontakt
Stačí zadat obec nebo město. Ukážeme vám možnosti internetu v místě vašeho bydliště a pomůžeme vybrat službu, která bude dávat smysl cenou, rychlostí i dostupností.