Přibližně 84 adresních míst v Cebivi disponuje moderními internetovými přípojkami typu NGA, přičemž u 84 z nich lze aktivovat nejvyšší rychlostní tarify (100 Mb/s - 2 Gbit/s). Naším cílem je najít pro vás stabilní optické nebo bezdrátové napojení s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Mobilní sítě v oblasti aktuálně dosahují reálných průměrů 19,5 Mb/s u Vodafone, 11,0 Mb/s u T-Mobile a 6,0 Mb/s u O2.
Kolik stojí kvalitní a rychlý internet a kteří poskytovatelé z Cebivi mají nejrychlejší internetové připojení a kvalitní služby?
od 299 Kč
kabel / optika / DSL / LTE / 5G
od 330 Kč
optika / kabel / wi-fi
od 249 Kč
volání / SMS / mobilní data / 5G
od 180 Kč
100+ programů / prima+ / 7 dní zpětně
od 260 Kč
internetová TV / sport / filmy / 7 dní zdarma
Vývoj infrastruktury potvrzuje rostoucí trend: zatímco v roce 2020 byl podíl moderního připojení v Cebivi na úrovni 0,0 %, dnes již dosahuje 100,0 %. Stále více domácností tak přechází na standard 100+ Mb/s. Odbornou pomoc se zřízením přípojky a konfigurací sítě v Cebivi nabízí více než 3 prověřených poskytovatelů, kteří v oblasti působí. V lokalitě u Cebivi zpravidla nejsou dostupné sítě HFC a Metro Ethernet. Můžeme vám však pomoci prověřit dostupnost optických tras FTTH, FTTB či FTTC. Tyto technologie eliminují technická omezení bezdrátových antén (Wi-Fi/5G), jako je kolísavá odezva (ping) nebo nestabilita při nepříznivém počasí.
Zjistěte během pár sekund, jak rychlý internet je dostupný na vaší adrese v okolí Cebivi (okrese Tachov) – včetně technologií (optika, LTE, 5G), konkrétních nabídek, IPTV i výhodných mobilních tarifů.
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 84 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 84 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 100,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 0 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 3 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 84 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 73 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 86,9 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 11 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 3 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 84 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 84 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 69 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 69 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 81 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 81 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
Prověřte stav a dostupnost vysokorychlostních internetových přípojek a celé sítě v místě svého bydliště. V tabulce najdete dostupnost optického připojení (FTTH/FTTB) i dalších technologií pro jednotlivé ulice. Výběrem ulice zobrazíte seznam adres s konkrétním typem přípojky pro každý dům. Pomůžeme vám najít nejvýhodnější internet přesně pro vaši adresu.
Ověřte si, jak rychlý internet a za jakou cenu je dostupný na vaší adrese. Okamžitě ověříme, zda je do vaší ulice v Cebivi zaveden rychlý pevný internet, nebo zda je vhodnější jiné připojení.
| Ulice | Adres | Optika | Ulice | Adres | Optika |
|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data. | |||||
Pokud srovnáme rychlost mobilních dat v Cebivi je zřejmé, že v posledním měřeném období dosáhla nejvyšší průměrné 4G rychlosti mobilních dat společnost Vodafone s reálným výkonem kolem 19,5 Mb/s. Druhou pozici obsadil operátor T-Mobile s rychlostí 11,0 Mb/s a trojici uzavírá O2 s průměrnou rychlostí kolem 6,0 Mb/s. Pokud vybíráte mobilní tarif, soustřeďte se kromě rychlosti přenosu také na jeho kvalitu. Nejčistší 4G signál s minimálním rušením (SINR) byl naměřen u Vodafone s hodnotou 16,5 dB, zatímco nejlepší úroveň pokrytí a sílu signálu (RSRP) vykazoval Vodafone s hodnotou -102,3 dBm.
Na základě aktuálních testů nPerf a ocenění Opensignal 2025/2026 vykazuje infrastruktura Vodafone nejnižší latenci a nejvyšší stabilitu při přechodu mezi 5G buňkami. Pro maximální využití modelovaného potenciálu (pásmo n78) doporučujeme tarify s funkcí "Zrychlení na maximum" a integrovanou síťovou bezpečností, které aktuálně představují nejlepší poměr mezi technologickou vyspělostí a cenou začínající na 299 Kč.
| Operátor | Měření celkem | Průměrná 4G rychlost | 4G SINR | 4G RSRP | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|
| Vodafone | 6 | 19,5 Mb/s | 16,5 dB | -102,3 dBm | 5,0 |
| T-Mobile | 6 | 11,0 Mb/s | 4,7 dB | -110,8 dBm | 4,0 |
| O2 | 6 | 6,0 Mb/s | 2,0 dB | -109,5 dBm | 3,5 |
Porovnejte si skutečnou sílu signálu a rychlost mobilního internetu. Data v tabulce vycházejí z posledních měření u všech hlavních i alternativních operátorů a týkají se výhradně této lokality. Pokud vás zajímají konkrétní cenové nabídky, nebo potřebujete poradit, jsme tu pro vás.
| Datum | Operátor / tech. | Lokalita | Naměřené hodnoty | Cell ID |
|---|---|---|---|---|
| 24.9.2020 11:42 | T-Mobile / 2G | Cebiv | RX -84,4 dBm, C/I 27,6 dB | 44602 |
| 24.9.2020 11:31 | T-Mobile / 4G | Cebiv | DL avg 17,4 Mb/s, medián 18,1 Mb/s, RSRP -99,1 dBm, SINR 9,4 dB | 228001548 |
| 24.9.2020 11:25 | O2 / 2G | Cebiv | RX -85,4 dBm, C/I 25,9 dB | 57370 |
| 24.9.2020 11:14 | O2 / 4G | Cebiv | DL avg 8,3 Mb/s, medián 8,6 Mb/s, RSRP -99,2 dBm, SINR 6,7 dB | 228001537 |
| 24.9.2020 11:09 | Vodafone / 2G | Cebiv | RX -70,4 dBm, C/I 28,4 dB | 42702 |
| 24.9.2020 10:57 | Vodafone / 4G | Cebiv | DL avg 25,9 Mb/s, medián 28,7 Mb/s, RSRP -91,7 dBm, SINR 24,7 dB | 118284 |
| 24.9.2020 10:49 | Vodafone / 2G | Cebiv | RX -91,1 dBm, C/I 22,4 dB | 19359 |
| 24.9.2020 10:37 | Vodafone / 4G | Cebiv | DL avg 6,3 Mb/s, medián 6,1 Mb/s, RSRP -112,6 dBm, SINR 6,0 dB | 792845 |
| 24.9.2020 10:32 | O2 / 2G | Cebiv | RX -85,3 dBm, C/I 25,8 dB | 57393 |
| 24.9.2020 10:20 | O2 / 4G | Cebiv | DL avg 3,6 Mb/s, medián 3,6 Mb/s, RSRP -113,4 dBm, SINR -1,7 dB | 208793858 |
| 24.9.2020 10:16 | T-Mobile / 2G | Cebiv | RX -87,9 dBm, C/I 25,0 dB | 27156 |
| 24.9.2020 10:05 | T-Mobile / 4G | Cebiv | DL avg 5,3 Mb/s, medián 4,9 Mb/s, RSRP -117,0 dBm, SINR -0,4 dB | 208793869 |
Pomáháme vám zorientovat se v džungli nabídek. Ať už je vaší prioritou maximální rychlost optického internetu, rodinná digitální televize nebo nejvýhodnější mobilní tarif od hlavních i alternativních operátorů, naše data pravidelně aktualizujeme, abyste se mohli rozhodnout správně. Máte zajímavý podnět nebo dotaz? Neváhejte napsat.
Podmínky | Ochrana soukromí | Poskytovatelé internetu | Kontakt
Stačí zadat obec nebo město. Ukážeme vám možnosti internetu v místě vašeho bydliště a pomůžeme vybrat službu, která bude dávat smysl cenou, rychlostí i dostupností.