Přibližně 131 adresních míst v Mnichově disponuje moderními internetovými přípojkami typu NGA, přičemž u 131 z nich lze aktivovat nejvyšší rychlostní tarify (100 Mb/s - 2 Gbit/s). Naším cílem je najít pro vás stabilní optické nebo bezdrátové napojení s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Mobilní sítě v oblasti aktuálně dosahují reálných průměrů 26,9 Mb/s u Vodafone, 10,3 Mb/s u T-Mobile a 4,2 Mb/s u O2.
Kolik stojí kvalitní a rychlý internet a kteří poskytovatelé z Mnichova mají nejrychlejší internetové připojení a kvalitní služby?
od 299 Kč
kabel / optika / DSL / LTE / 5G
od 330 Kč
optika / kabel / wi-fi
od 249 Kč
volání / SMS / mobilní data / 5G
od 180 Kč
100+ programů / prima+ / 7 dní zpětně
od 260 Kč
internetová TV / sport / filmy / 7 dní zdarma
Vývoj infrastruktury potvrzuje rostoucí trend: zatímco v roce 2020 byl podíl moderního připojení v Mnichově na úrovni 0,0 %, dnes již dosahuje 100,0 %. Stále více domácností tak přechází na standard 100+ Mb/s. Odbornou pomoc se zřízením přípojky a konfigurací sítě v Mnichově nabízí více než 3 prověřených poskytovatelů, kteří v oblasti působí. V lokalitě u Mnichovu zpravidla nejsou dostupné sítě HFC a Metro Ethernet. Můžeme vám však pomoci prověřit dostupnost optických tras FTTH, FTTB či FTTC. Tyto technologie eliminují technická omezení bezdrátových antén (Wi-Fi/5G), jako je kolísavá odezva (ping) nebo nestabilita při nepříznivém počasí.
Zjistěte během pár sekund, jak rychlý internet je dostupný na vaší adrese v okolí Mnichova (okrese Domažlice) – včetně technologií (optika, LTE, 5G), konkrétních nabídek, IPTV i výhodných mobilních tarifů.
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 131 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 131 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 100,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 0 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 3 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 131 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 131 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 100,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 0 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 3 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 123 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 123 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 130 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 130 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
| Ukazatel | Hodnota | Význam |
|---|---|---|
| NGA / 30+ Mb/s | 124 | Adresy, kde je k dispozici spolehlivý a rychlý internet. |
| 100+ Mb/s | 0 | Špičkové linky vhodné pro plynulé video a práci z domova. |
| Podíl 100+ vůči NGA | 0,0 % | Jak velká část sítě už běží na nejnovější technologii. |
| Rozdíl NGA vs 100+ Mb/s | 124 | Počet adres, které teprve čeká upgrade na "gigabitový internet". |
| Podnikatelé v pokrytí 100+ | 0 | Počet firem a živnostníků s přístupem k nejrychlejšímu internetu. |
Prověřte stav a dostupnost vysokorychlostních internetových přípojek a celé sítě v místě svého bydliště. V tabulce najdete dostupnost optického připojení (FTTH/FTTB) i dalších technologií pro jednotlivé ulice. Výběrem ulice zobrazíte seznam adres s konkrétním typem přípojky pro každý dům. Pomůžeme vám najít nejvýhodnější internet přesně pro vaši adresu.
Ověřte si, jak rychlý internet a za jakou cenu je dostupný na vaší adrese. Okamžitě ověříme, zda je do vaší ulice v Mnichově zaveden rychlý pevný internet, nebo zda je vhodnější jiné připojení.
| Ulice | Adres | Optika | Ulice | Adres | Optika |
|---|---|---|---|---|---|
| Žádná data. | |||||
Pokud srovnáme rychlost mobilních dat v Mnichově je zřejmé, že v posledním měřeném období dosáhla nejvyšší průměrné 4G rychlosti mobilních dat společnost Vodafone s reálným výkonem kolem 26,9 Mb/s. Druhou pozici obsadil operátor T-Mobile s rychlostí 10,3 Mb/s a trojici uzavírá O2 s průměrnou rychlostí kolem 4,2 Mb/s. Pokud vybíráte mobilní tarif, soustřeďte se kromě rychlosti přenosu také na jeho kvalitu. Nejčistší 4G signál s minimálním rušením (SINR) byl naměřen u Vodafone s hodnotou 19,9 dB, zatímco nejlepší úroveň pokrytí a sílu signálu (RSRP) vykazoval Vodafone s hodnotou -93,6 dBm.
Na základě aktuálních testů nPerf a ocenění Opensignal 2025/2026 vykazuje infrastruktura Vodafone nejnižší latenci a nejvyšší stabilitu při přechodu mezi 5G buňkami. Pro maximální využití modelovaného potenciálu (pásmo n78) doporučujeme tarify s funkcí "Zrychlení na maximum" a integrovanou síťovou bezpečností, které aktuálně představují nejlepší poměr mezi technologickou vyspělostí a cenou začínající na 299 Kč.
| Operátor | Měření celkem | Průměrná 4G rychlost | 4G SINR | 4G RSRP | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|
| Vodafone | 1 | 26,9 Mb/s | 19,9 dB | -93,6 dBm | 5,0 |
| T-Mobile | 1 | 10,3 Mb/s | 6,3 dB | -111,4 dBm | 4,0 |
| O2 | 1 | 4,2 Mb/s | 2,9 dB | -108,4 dBm | 3,5 |
Porovnejte si skutečnou sílu signálu a rychlost mobilního internetu. Data v tabulce vycházejí z posledních měření u všech hlavních i alternativních operátorů a týkají se výhradně této lokality. Pokud vás zajímají konkrétní cenové nabídky, nebo potřebujete poradit, jsme tu pro vás.
| Datum | Operátor / tech. | Lokalita | Naměřené hodnoty | Cell ID |
|---|---|---|---|---|
| 19.2.2019 11:08 | Vodafone / 4G | Mnichov, Mnichov u Poběžovic | DL avg 26,9 Mb/s, medián 26,9 Mb/s, RSRP -93,6 dBm, SINR 19,9 dB | 1122059 |
| 19.2.2019 11:04 | T-Mobile / 4G | Mnichov, Mnichov u Poběžovic | DL avg 10,3 Mb/s, medián 10,4 Mb/s, RSRP -111,4 dBm, SINR 6,3 dB | 213025549 |
| 19.2.2019 11:00 | O2 / 4G | Mnichov, Mnichov u Poběžovic | DL avg 4,2 Mb/s, medián 4,2 Mb/s, RSRP -108,4 dBm, SINR 2,9 dB | 213025538 |
Pomáháme vám zorientovat se v džungli nabídek. Ať už je vaší prioritou maximální rychlost optického internetu, rodinná digitální televize nebo nejvýhodnější mobilní tarif od hlavních i alternativních operátorů, naše data pravidelně aktualizujeme, abyste se mohli rozhodnout správně. Máte zajímavý podnět nebo dotaz? Neváhejte napsat.
Podmínky | Ochrana soukromí | Poskytovatelé internetu | Kontakt
Stačí zadat obec nebo město. Ukážeme vám možnosti internetu v místě vašeho bydliště a pomůžeme vybrat službu, která bude dávat smysl cenou, rychlostí i dostupností.